Egzaminy TOEIC z angielskiego – Wrocław

Angielski egzaminy TOEIC Wrocław

Jako Centrum Egzaminacyjne międzynarodowych egzaminów z rodziny TOEIC zapraszamy na kursy przygotowujące do egzaminów na wszystkich poziomach. Egzaminy przeprowadzamy we własnej siedzibie we Wrocławiu lub, po wcześniejszych uzgodnieniach, w siedzibie klienta.

Uczestnictwo w naszych kursach przygotowujących to gwarancja zdanego egzaminu! Uczymy skutecznie i interesująco. Zdobyte umiejętności językowe zostają z Tobą na zawsze.

W zależności od potrzeb uczestników kursy trwają od kilku do kilkunastu godzin. Zajęcia prowadzimy w małych grupach, w których uczestnicy dobrani są odpowiednie do poziomu zaawansowania.

Koszt jednej godziny lekcyjnej – 25 zł.

TOEFL JUNIOR

Młodzieży szkolnej w wieku 11–17 lat szczególnie polecamy przygotowanie do certyfikatu Toefl Junior! To bezpłatny egzamin, którego zdanie poświadcza sprawności językowe gimnazjalisty lub licealisty. Certyfikat jest skierowany głównie na sprawności szkolne i kontakty międzyludzkie – sprawdza on stopień biegłości w posługiwaniu się językiem praktycznym w środowisku szkolnym.

Egzamin polecamy zwłaszcza osobom, które planują kontynuować naukę w zagranicznych szkołach. To dobry sprawdzian również dla tych, którzy w przyszłości planują podejść do egzaminu TOEFL® iBT, który umożliwia podjęcie studiów za granicą.

Kurs przygotowujący to 70 spotkań po 60 minut. Organizowany jest w trakcie trwania roku szkolnego – od września do czerwca. Podejście do egzaminu jest dla naszych uczniów zupełnie bezpłatne.

Opłatę w wysokości 199 zł pobieramy jedynie w przypadku chęci otrzymania międzynarodowego certyfikatu potwierdzającego wynik egzaminu.

Zobacz krótkie charakterystyki egzaminów, do jakich przystąpić można w szkole Evergreen:

Zapisz się na wybrany przez siebie kurs przygotowujący. O szczegóły prosimy pytać drogą mailową lub telefoniczną!