Serdecznie zapraszamy na kursy angielskiego dla dzieci od 6. roku życia. Zapewniamy skuteczną naukę w formie dobrej zabawy.

Lekcje w przystępny i przyjemny sposób wprowadzą Twoje dziecko w świat języka angielskiego. Ćwiczenia oraz materiały dobrane będą do możliwości i poziomu zaawansowania dziecka. Oprócz podręczników wykorzystujemy również inne pomoce dydaktyczne, które zapewniają dzieciom zabawę, na przykład wycinanki, kolorowanki lub edukacyjne bajki.

Jesteśmy elastyczni. Dbamy o to, by zajęcia zaplanowane były odpowiednio do potrzeb każdego uczestnika. Podręczniki w każdej grupie dobierane są tak, by nie pokrywały się z książkami wykorzystywanymi w szkole. Na życzenie rodziców przedstawiamy indywidualne oceny postępów w nauce dziecka.

Zajęcia dla dzieci odbywają się dwa razy w tygodniu (poniedziałki i środy lub wtorki i czwartki). Lekcje dla dzieci klas 0-1 trwają 45 minut. Lekcje dla dzieci klas 2-8 trwają 60 minut. Lekcje odbywają się również w godzinach porannych dla dzieci, które chodzą do szkoły na II zmianę. Zapraszamy na zajęcia do naszej siedziby na Maślicach Małych we Wrocławiu przy ul. Sadowniczej 32

Pełen kurs składa się z 70 spotkań. Zajęcia prowadzone są zgodnie z kalendarzem roku szkolnego. Dni wolne od szkoły to także przerwa od zajęć w Evergreen.

Cennik

Kurs (70 spotkań po 45 minut)
dla dzieci z klas 0–1:

9 rat po 112,50 zł.
Oferujemy rabat -10% dla rodzin!”

Kurs (70 spotkań po 60 minut)
dla dzieci z klas 2–8:

9 rat po 150 zł.
Oferujemy rabat -10% dla rodzin!”

Oferujemy 20% rabatu na podręczniki, które zamawiamy na kilku pierwszych spotkaniach. Podręczniki dobieramy odpowiednio do poziomu zaawansowania dzieci.

W celu zapisów lub w przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny albo mailowy.