Kursy na Dolnym Śląsku

Kursy na Dolnym Śląsku

Zapraszamy do uczestnictwa w bezpłatnych kursach angielskiego prowadzonych przez naszą szkołę językową na terenie Dolnego Śląska w ramach Programu Regionalnego Funduszy Europejskich (program przewiduje również naukę niemieckiego i francuskiego). Kursy przeznaczone są dla dorosłych mieszkańców z określonych miejscowości. Sprawdź, czy miejsce Twojego zamieszkania jest objęte programem!

  • Oferujemy kursu na każdym poziomie językowym (od A1 do C2), również dla osób, które nie mają o angielskim jeszcze pojęcia. Z nami to może się zmienić.
  • Kameralne grupy – 12-osobowe, które tworzymy wszędzie tam, gdzie są chętni na obszarze objętym programem. Grupy będą tworzone na podstawie wyników z testu wstępnego, który pozwoli określić poziom językowy uczestników.
  • Zajęcia w okolicy – zależnie od liczby zgłoszeń zajęcia będą się odbywać w Państwa miejscowości lub nieopodal.
  • Czas trwania kursu: 120 godzin lekcyjnych (120 x 45 min.). Zajęcia planowane są średnio 2 x 1,5 h lub 1 x 3 h tygodniowo (na życzenie uczestników możliwość intensywniejszego trybu zajęć).
  • Elastyczne terminy od poniedziałku do piątku oraz w weekendy. Zajęcia w godzinach rannych lub popołudniowych.
  • Podręczniki, materiały, zajęcia i końcowy egzamin – wszystko bezpłatne.
  • Po zakończonym kursie i zdanym egzaminie certyfikat dla każdego kursanta.
Ucz się z nami angielskiego – bo zawsze warto!
Kim jesteśmy i co robimy? Sprawdź!

Do kogo skierowane są bezpłatne kursy językowe?

  • Do osób od 18. do 50 roku życia, które mają najwyżej wykształcenie ponadgimnazjalne (tj. ISCED 3), zamieszkujących (bez konieczności zameldowania) w rozumieniu kodeksu cywilnego na terenie Obszaru Interwencji Doliny Baryczy lub Legnicko-Głogowskiego Obszaru Interwencji woj. dolnośląskiego (szczegółowy wykaz kwalifikowanych miejscowości zamieszkania), które są zainteresowane nabyciem lub podniesieniem kwalifikacji językowych z własnej woli.
  • Do osób po 50. roku życia o dowolnym poziomie wykształcenia, ale zamieszkujących (bez konieczności zameldowania) w rozumieniu kodeksu cywilnego na terenie Obszaru Interwencji Doliny Baryczy lub Legnicko-Głogowskiego Obszaru Interwencji woj. dolnośląskiego (szczegółowy wykaz kwalifikowanych miejscowości zamieszkania), które są zainteresowane nabyciem lub podniesieniem kwalifikacji językowych z własnej woli.
Ważne: w kursach nie mogą uczestniczyć: osoby fizyczne prowadzące własną działalność gospodarczą, więźniowie, studenci dzienni oraz zaoczni.
Więcej informacji uzyskasz telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy do kontaktu!

  Wykaz miejscowości