Serdecznie zapraszamy na kursy angielskiego dla dzieci od 7. roku życia. Zapewniamy skuteczną naukę w formie dobrej zabawy.

Lekcje w przystępny i przyjemny sposób wprowadzą Twoje dziecko w świat języka angielskiego. Ćwiczenia oraz materiały dobrane będą do możliwości i poziomu zaawansowania dziecka. Oprócz podręczników wykorzystujemy również inne pomoce dydaktyczne, które zapewniają dzieciom zabawę, na przykład wycinanki, kolorowanki lub edukacyjne bajki.

Jesteśmy elastyczni. Dbamy o to, by zajęcia zaplanowane były odpowiednio do potrzeb każdego uczestnika. Podręczniki w każdej grupie dobierane są tak, by nie pokrywały się z książkami wykorzystywanymi w szkole. Na życzenie rodziców przedstawiamy indywidualne oceny postępów w nauce dziecka.

Zajęcia dla dzieci odbywają się dwa razy w tygodniu (poniedziałki i środy lub wtorki i czwartki). Lekcje dla dzieci klas 1-8 trwają 60 minut. Lekcje odbywają się również w godzinach porannych dla dzieci, które chodzą do szkoły na II zmianę. Zapraszamy na zajęcia do naszej siedziby na adres: ul. Pasłęcka 11/1.

Uwaga!: Dla uczniów klas 1-3, Szkoły Podstawowej nr 26 przy ul. Suwalskiej 5, uczących się na II zmianę, nasza szkoła od wielu lat świadczy dodatkową usługę przyprowadzania dzieci na lekcję do naszej siedziby oraz odprowadzania dzieci z powrotem do szkoły. W nowym roku szkolnym przyjmujemy do jednej grupy językowej jedynie zorganizowane grupy dzieci z jednej klasy. Opieka Lektora lub wyznaczonego Pracownika naszej szkoły podczas przeprowadzenia dzieci jest ubezpieczona, a spacer trwający 8-10 minut odbywa się uliczkami osiedlowymi. Link do trasy spaceru: https://goo.gl/maps/pAUYoWmoPry
W standardowej grupie dzieci obowiązuje dodatkowa opłata za opiekę podczas przeprowadzania dzieci w kwocie 15 zł/m-c, doliczana do każdej raty miesięcznej.

Pełen kurs składa się z 70 spotkań. Zajęcia prowadzone są zgodnie z kalendarzem roku szkolnego. Dni wolne od szkoły to także przerwa od zajęć w Evergreen.

Cennik

Kurs dla dzieci z klas 1–8:

10 rat po 220 zł.
Lekcje dla dzieci klas 1-8 trwają 60 minut

NOWOŚĆ zajęcia 1 x tyg

Cennik dla grup 3-5 osobowych: 

10 rat po 170 zł.

Cennik dla grup 6-8 osobowych: 

10 rat po 110 zł.

Oferujemy 20% rabatu na podręczniki, które zamawiamy po kilku pierwszych lekcjach. Podręczniki dobieramy odpowiednio do poziomu zaawansowania dzieci.

W celu zapisów lub w przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny albo mailowy.