Angielski dla młodzieży Wrocław

Angielski dla młodzieży Wrocław
Kursy dla młodzieży to zajęcia grupowe dla uczniów gimnazjów i liceów. Oferujemy zarówno kursy doskonalące ogólne umiejętności językowe, jak i lekcje przygotowujące do egzaminu maturalnego.

Zajęcia prowadzone są z myślą o potrzebach młodzieży szkolnej. Staramy się prowadzić kurs w przystępny, interesujący sposób. Zapewniamy atrakcyjne materiały dydaktyczne, urozmaicamy zajęcia poprzez wprowadzanie tematyki zgodnej z zainteresowaniami uczestników.

Pełen kurs języka angielskiego składa się z 70 spotkań. Zajęcia trwają 60 minut, odbywają się dwa razy w tygodniu (w modułach poniedziałek i środa lub wtorek i czwartek; w blokach godzinowych między 17:00 a 18:00). Zapraszamy na zajęcia do naszej siedziby na adres: ul. Pasłęcka 11/1 .

Kurs przygotowujący do matury odbywa się raz w tygodniu – w środę lub piątek. Zajęcia trwają dwie godziny. W razie potrzeby jesteśmy również gotowi, by stworzyć grupę sobotnią.

Zapraszamy młodzież również na kurs przygotowujący do egzaminu TOEFL Junior!

Cennik

Cena obejmuje cały kurs
(70 spotkań po 60 minut lub 35 spotkań po 120 minut w przypadku przygotowań do matury):

9 rat po 180 zł.
Oferujemy rabat -10% dla rodzin!

Oferujemy 20% rabatu na podręczniki, które zamawiamy na kilku pierwszych spotkaniach. Dobór podręcznika uzgadniamy z uczestnikami danej grupy.

W sprawie zapisów prosimy kontaktować się telefonicznie lub mailowo!