Angielski dla młodzieży Wrocław

Angielski dla młodzieży Wrocław
Kursy dla młodzieży to zajęcia grupowe dla uczniów gimnazjów i liceów. Oferujemy zarówno kursy doskonalące ogólne umiejętności językowe, jak i lekcje przygotowujące do egzaminu maturalnego.

Zajęcia prowadzone są z myślą o potrzebach młodzieży szkolnej. Staramy się prowadzić kurs w przystępny, interesujący sposób. Zapewniamy atrakcyjne materiały dydaktyczne, urozmaicamy zajęcia poprzez wprowadzanie tematyki zgodnej z zainteresowaniami uczestników.

Pełen kurs języka angielskiego składa się z 70 spotkań. Zajęcia trwają 60 minut, odbywają się dwa razy w tygodniu (w modułach poniedziałek i środa lub wtorek i czwartek; w blokach godzinowych między 17:00 a 18:00). Zapraszamy na zajęcia do naszej siedziby na adres: ul. Pasłęcka 11/1 .

Kurs przygotowujący do matury odbywa się raz w tygodniu – w środę lub piątek. Zajęcia trwają dwie godziny. W razie potrzeby jesteśmy również gotowi, by stworzyć grupę sobotnią.

Zapraszamy młodzież również na kurs przygotowujący do egzaminu TOEFL Junior!

Cennik

Cena obejmuje cały kurs
(70 spotkań po 60 minut):

10 rat po 200 zł
.
Oferujemy rabat -10% dla rodzin!

Oferujemy 20% rabatu na podręczniki, które zamawiamy na kilku pierwszych spotkaniach. Dobór podręcznika uzgadniamy z uczestnikami danej grupy.

Kurs przygotowujący do egzaminu 8-klasisty

9 rat po 250 zł
.

Kurs przygotowujący do matury

8 rat po 250-300 zł (w zależności od ilości uczestników)
.

W sprawie zapisów prosimy kontaktować się telefonicznie lub mailowo!