Angielski indywidualnie – Wrocław

Zajęcia indywidualne z języka angielskiego lub niemieckiego to oferta skierowana specjalnie do tych z Państwa, którzy mają trudności z wpisaniem się w grafik zajęć grup popołudniowych czy wieczornych. Dzięki kursowi indywidualnemu sami decydują Państwo o godzinie i miejscu spotkania. Indywidualnie prowadzone zajęcia, czy to z angielskiego, czy niemieckiego, to również idealne dopasowanie poziomu nauki do Państwa potrzeb.

Tryb indywidualny pozwala na intensywniejszą naukę języka obcego. Czas lektora poświęcany jest w całości Państwu, dzięki czemu materiał przerabiany jest znacznie szybciej. To inwestycja, która szybko się zwraca. Wybór indywidualnej nauki angielskiego polecamy zwłaszcza tym, którzy w szybkim czasie muszą dokonać znaczących postępów językowych.

Zajęcia indywidualne w Evergreen przeprowadzamy zarówno w naszej szkole (w godzinach 7:00–14:00), jak i w Państwa domu bądź siedzibie firmy (w godzinach 6:00–21:00). Istnieje także możliwość przeprowadzania zajęć w dowolnym wspólnie ustalonym miejscu oraz online. Łączymy się przez powszechnie dostępne komunikatory, gdziekolwiek Państwo aktualnie przebywają. Ważne, by bez względu na warunki zachować systematyczność językowych spotkań. Dlatego tak chętnie korzystamy z dobrodziejstw najnowszych technologii.

Język angielski, język niemiecki lub język polski dla obcokrajowców, indywidualnie! – cennik

Kurs indywidualny 60 minut 1 raz w tygodniu:

130 zł.

Możliwa negocjacja ceny w przypadku kursów dwa lub więcej razy w tygodniu.

Kurs w grupie 2 osobowej 60 minut 1 raz w tygodniu:

160 zł.

Płatność solidarna / podzielona

Zajęcia indywidualne odbywają się przynajmniej raz w tygodniu (minimum 60 minut). Minimalny okres, na jaki można zapisać się na kurs indywidualny, wynosi 3 miesiące kalendarzowe. Masz pytania? Chcesz zapisać się na kurs indywidualny angielskiego we Wrocławiu? Zapraszamy do kontaktu!